Akay çikolata ve bisküvi
TR I EN I AR
"Size ve sevdiklerinize özel"
HAKKIMIZDA

AKAI Çikolata’ya Hoşgeldiniz...

Size sevdiklerinize özel...


AKAİ ÇİKOLATA, 1980 yılında gıda toptancılığı ile başlayıp, uzun yıllar devam eden ithalat ve ihracat işlerinden sonra 1999 yılında AKAİ ÇİKOLATA BİSKÜVİ GIDA SAN.TİC.LTD.ŞTİ. ticari ünvanı ile sektörde yerini almıştır.

Günümüze kadar kalitesini bozmadan gelen AKAİ, çikolatada ve bisküvide farklı lezzetler sunmaya devam ediyor. Hepsi birbirinden leziz, bol çeşit seçenekleri ile 15'i aşan ülkeye ihracat gerçekleştirerek dünya piyasalarında yerini almıştır.

Entegre tesisleri ve birbirinden deneyimli çalışanları; dinamik, yenilikçi ve atılımcı kadrosu ile 20.000 metre karelik bir alanda kaliteli bir hizmet anlayışı ile üretimine devam ediyor.

Farklı ambalajlarıyla göz zevkinize, birbirinden farklı lezzetleri ile damak tadınıza hitap eden AKAİ, konuklarınız, sevdikleriniz ve dostlarınız için vazgeçilmez bir ikramlık.

MİSYONUMUZ

Çikolata ve Bisküvi ürünleri piyasası içinde atılım yaptıgımız her alanada insanlara dünyanın en güzel lezzetlerini bir arada sunmaktır. Geliştirdimiz ürünlerle çikolata ve şeker sektöründe farkımızı ortaya koyarak tesisimizde tecrübeli ve dinamik kadromuzla kurumsallaşma sürecini aşmış ve dünya pazarında rakipsiz bir marka olma yolunda ilerliyoruz.

VİZYONUMUZ

Kaliteden ödün vermeden lezzetli farklı, her zevke ve damak tadına hitap eden ürünler ortaya çıkarmıstır.Başta Türkiye pazarı olmaz üzere dünya piyasalarında öne gelen firmalar arasında yerimizi almaktır.