Akay çikolata ve bisküvi
TR I EN I AR
"Size ve sevdiklerinize özel"
ÜRETİM

AKAI Çikolatada Kalite...

Size sevdiklerinize özel...


Kakao ve çikolata mineraller bakımından bir hazine sunar; bakır, magnezyum, fosfat, demir ve kalsiyum bunların en başlıcalarıdır. Örnek olarak 100 gr sütlülü veya beyaz çikolatada RDA olarak %20 ile &40 arasında kalsiyum içerir. Ayrıca çikolata kesinlikle bağımlılık yapacak maddeler içermez. Kakao ve çikolata kolestrol içermez.

AKAİ ÇİKOLATA olarak temel felsefemiz, çevre ve doğaya önem veren bir yaklaşımla üretimini gerçekleştiren, yasalara ve ahlaki normlara uygun hareket eden, sektörün dinamiklerine ve yeniliklere açık bir yapıda faaliyet gösteren, üstün kaliteli yeni ürünler arayışı içinde olan, insan kaynağını önemle değerlendiren, kalite felsefesini ve öğrenen organizasyon yapısını tüm unsurlarıyla işleten bir firma olarak, nice uzun yıllar daha siz profesyonel kullanıcıların ve tüketicilerin yanında olmaktır.

Her Alanda Toplam Kalite Yönetimi Müşteri memnuniyetini tüm çalışanlarının katılımı ve paylaşımı ile gerçekleştiren; sürekli iyileştirme, pazar verilerine göre hareket etme, yaratıcı fikirler, kararlılık ve samimiyet bütünlüğü içinde ele alan AKAİ;

- Müşteri beklenti ve standartlarını karşılama yeterliliği
- Zamanında ve istenilen miktarda teslim,
- Süreklilik ve güvenilirlik,
- Lojistik ve teknik prezantasyon,
- Ürün geliştirme süreçlerinin etkinliği ve esnekliği
- Tüketici sorunlarına, ihtiyaçlarına duyarlılık ve öneri değerlendirme gibi kriterlerin üretimin ve yönetimin her aşamasında uygulanması için sürekli bir gelişim içinde olmak gerektiğine inanmaktadır.

Tüm bu unsurların yer aldığı kalite anlayışımızın en önemli tamamlayıcısı ve aynası pek tabii ki siz değerli AKAİ tüketicileridir.

Sizlerden gelen öneri ve istekler ile bunları karşılama noktasındaki süreç yönetimimiz, müşteri odaklı pazarlama anlayışımızın en temel unsurudur..